Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 22. srpna 2019

Traktory a gramofony v Motelu U Jezera

Pátý Den s historickou technikou, akce hojně navštěvovaná a oblíbená, se uskuteční v areálu Motelu U Jezera ve Velkém Oseku v sobotu 20. dubna.

Traktory a gramofony v Motelu U Jezera
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 19.4.2019 v 7:00, Aktualizováno: 18.4.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Pořádající ´Spolek přátel historické techniky´ pojímá tuto událost velmi společensky a program je koncipován tak, aby oslovil celou rodinu. Představena budou jízdní kola, motocykly, auta i záchranářská a vojenská techniku. Početná bude i výstava zemědělské techniky, od traktorů až po ruční nářadí. Pamětníky jistě zaujme i dílenské nářadí a vybavení z domácností. Samostatnou expozici budou tvořit rádia, gramofony, magnetofony, ale i hudební nástroje a další předměty z oblasti audia. Chybět nebudou soutěže a kvízy pro dospělé, sportovní i jiné hry a soutěže pro děti. O občerstvení se kromě restaurace postará i polní kuchyně, náladu podpoří i živá hudba. Slavnostní zahájení je plánováno na 11. hodinu, ve 14 hodin bude start spanilé jízdy kolony veteránů po okolních obcích a v 16 hodin se mohou všichni majitelé vstupenek těšit na slosování tomboly. Událost se koná opět pod záštitou oseckého starosty Pavla Drahovzala.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM