Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 24. dubna 2019

Týden vzdělávání v Ceropu s jógou a jazyky

Týden vzdělávání dospělých (TVD) je celostátní, ale i celosvětová akce na podporu trénování dospělých mozků a rozšiřování obzorů lidí, kteří již jsou nějaký ten pátek ze škol venku. V ČR se konají v rámci TVD stovky akcí v desítkách městů které obvykle mají podobu ukázkových hodin, krátkých seminářů či přednášek na různá témata. V Kolíně organizuje TVD od 7. do 11. listopadu Veronika Boušková, respektive kolínská společnost Ladera s několika dalšími partnery.

Týden vzdělávání v Ceropu s jógou a jazyky
Budova CEROPu Kolín v areálu zámku.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 5.11.2016 v 17:00, Aktualizováno: 3.11.2016 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Pětidenní bohatý program běží od rána do večera a má v nabídce přes padesát různých vzdělávacích hodin, které lze navštívit zdarma a bez ohlášení. Místa konání jsou různá, nejčastěji se lekce konají v sídle Ceropu v areálu kolínského zámku. V programu jsou několikrát zastoupeny různé druhy jógy a pohybových aktivit, dále výuka několika jazyků včetně japonštiny a také témata, která souvisejí s osobním rozvojem, životním stylem, kariérou či znalostmi z oblasti internetu. Kompletní program najdete na www.ladera.cz/tvd, na poutači na Karlově náměstí v Kolíně či ve Zpravodaji města Kolína.

Nás v programu zaujala například "Etiketa pro veřejnost" v podání Taneční školy Matiáš (7. listopadu od 11 hodin v Ceropu) či hodina s Lenkou Hasnedlovou věnovaná paliativní péči, tedy péči o smrtelně nemocné osoby (11. listopadu od 11 hodin v Ceropu).

Autor článku: Vladimír Sládek
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM