Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Týnecký Mazec se koná pojedenácté

Už jedenáctý ročník rockového festivalu Týnecký Mazec se koná v sobotu 15. července Na Ostrově v Týnci nad Labem. Na pódiu se představí pestrý výběr kapel převážně se pohybujících v extrémních hudebních žánrech.

Týnecký Mazec se koná pojedenácté
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 15.7.2017 v 12:00, Aktualizováno: 14.7.2017 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Letošní ročník bude ve znamení ne jednoho, ale dvou velkých headlinerů, kteří jsou považováni za to nejlepší, co z metalu u nás existuje. Tou první je thrash metalová legenda Debustrol, která letos oslavila 25 let své existence a druhou deathmetaloví Hypnos, kteří již řadu let prezentují Českou republiku na předních zahraničních festivalech. Stejně jako každý rok se i letos po boku těchto stálic představí nová mladá hudební krev deathmetalového ražení s prvky coru Anime Torment, Throught the Disaster, Ortomen a další. Stále více populární je kolínská deathmetalová Sectesy a samozřejmě pořádající kapela Elysium. Festival tradičně proběhne v příjemném areálu s kvalitním zvukem, světly i zázemím pro příchozí. Návštěvníci se mohou těšit z alko i nealko nápojů, samozřejmě i z pokrmů zdejší kuchyně a pro pohodlí návštěvníků slouží dostatek lavic se stoly s přímým výhledem na jeviště. V případě nepřízně počasí je zajištěn mobilní stan o rozloze 160 čtverečních metrů, který zastřešuje parket pro publikum. V těsné blízkosti areálu je i dostatek prostoru pro parkování. Areál bude otevřen od tří hodin, další informace o festivalu se dozvíte na www.tyneckymazec.cz.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM