Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. října 2017

U gymnázia kdosi srazil důležité značky a jiné případy Městské policie Kolín

Městská policie Kolín nám podala informace o své činnosti v posledních dnech.

U gymnázia kdosi srazil důležité značky a jiné případy Městské policie Kolín
 
Publikováno: 21.11.2014 v 6:00, Aktualizováno: 20.11.2014 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Ostrahu nádraží napadala problémová dvojice

Před třetí hodinou ranní bylo v sobotu 15. listopadu přijato telefonické oznámení od ostrahy nádraží, kterou vulgárně napadá partnerská dvojice problémových osob. Reagovali tak na to, že je ostraha vykazovala z haly, kde se oba chovali vulgárně a neměli platný jízdní doklad. Obě osoby byly strážníky vykázány.

Podivný balík nebezpečný nebyl

Telefonické oznámení bylo přijato městskými strážníky v úterý 18. listopad od občana, který uvedl, že se ve Štítarech, poblíž transformátorové stanice v ulici Ke Hřišti, nachází nějaký podivný balík. Požádal strážníky o zkontrolování tohoto nálezu. Strážníci se dostavili na místo oznámení. Naštěstí se nejednalo o nějaký nebezpečný nález, ale o prázdnou polystyrénovou bednu. Tu hlídka Městské policie Kolín odklidila.

Nakupoval v Bille za pět prstů

Patnáctiletý mladík z Kolína nakupoval "za pět prstů" v Bille na náměstí Republiky. Odcizil zde zboží v hodnotě 35,90 Kč, které uschoval a prošel za pokladní zónu bez jeho uhrazení. Přivolaným strážníkům se k přestupku proti majetku doznal. Vzhledem k tomu, že nemohl hodnověrně prokázat svoji totožnost, byl převezen na policii k jejímu zjištění. Přestupek byl řešen nejvyšší možnou blokovou pokutou, v tomto případě šlo o 500 Kč.

U gymplu kdosi srazil důležité značky

Při kontrolní činnosti v úterý 18. listopadu před 21. hodinou bylo zjištěno strážníky Městské policie Kolín, při průjezdu křižovatkou ulic Žižkova a Masarykova, ulomení sestavy dopravního značení Dej přednost v jízdě a Kruhový objezd. Na místě zjištěny brzdné čáry, ale řidič vozidla, které způsobilo dopravní nehodu se na místě nenacházel. Hlídka strážníků vše nahlásila na policii a do jejího příjezdu z důvodu možného nebezpečí usměrňovala provoz.
 

Autor článku: Jiří Červín, Městská policie Kolín
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí KohoutyKolínští fotbalisté opět nepotěšili své fanoušky a doma odevzdali body
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM