Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

U Mariny Kolín prý vyroste Winedock, určtě ne ubytovna, tvrdí majitel

Mnozí se stále domnívají, že u restaurace Marina Kolín, ležící u Labe nedaleko někdejšího Formánkova mlýna, chtěl její majitel zřídit ubytovnu. Prý se tak nestalo jenom proto, že kolínská radnice vydala na tento druh zařízení stavební uzávěru. Jednou už tuto údajně pravdivou informaci Ladislav Chloupek vyvrátil a teď znovu zopakoval, jaký je pravý smysl přítomnosti obytných kontejnerů.

U Mariny Kolín prý vyroste Winedock, určtě ne ubytovna, tvrdí majitel
Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 6.12.2014 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

"Legendu o vznikající ubytovně jsem poprvé zaslechl již v okamžiku, kdy ještě na místo nebyla uložena ani poslední buňka. Už tehdy jsem se musel smát nad bezbřehostí fantazie některých lidí, kteří tyto informace šíří," řekl Ladislav Chloupek a pokračuje: "Jen blázen by si mohl myslet, že vedle takového objektu, jakým nyní bývalé přístaviště je, a to bez ohledu na skutečnost, co by v něm bylo umístěno, bych se rozhodl udělat na vedlejším pozemku ubytovnu. Ta by byla možná dočasně ekonomicky zajímavá, nicméně na dlouhou dobu by degradovala celé místo a to nejen díky chování osob, které dnes po různých ubytovnách najdeme. Navíc o vyhlášce regulující vznik nových ubytoven na území města Kolín bylo rozhodnuto dávno před tím než jsem buňky na pozemek umístil," vysvětluje vlastník restaurace.

Před časem nám Ladislav Chloupek odpověděl na dotaz týkající se termínu zahájení stavebních prací. "Nyní je vše ve fázi před zahájením stavebního řízení. Stavebním odborem Městského úřadu Kolín byla vydána územně plánovací informace a ve spolupráci s městským architektem byla zpracována architektonická studie se kterou se aktuálně seznamují všechny dotčené orgány a instituce. Do realizace projektu bych se rád pustil hned, jakmile budou ukončeny všechny potřebné formální kroky," uvedl.

Projektu podle jeho slov zůstane jeho pracovní název "Winedock". "Předpokládám, že jakmile se dostanu do druhé fáze stavebního řízení, bude mít kolínská veřejnost možnost seznámit se s vizuálem objektu a dalšími podrobnostmi projektu "Winedock" na webových stránkách www.winedock.cz," podotkl Ladislav Chloupek.

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM