Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 21. října 2017

Úklidové čety v Kolíně začnou fungovat od 4. května

Od pondělí 4. května začnou v Kolíně na pořádek dbát úklidové čety složeny přibližně z 20 pracovníků, kteří budou placeni úřadem práce v rámci projektu veřejně prospěšných prací.

Úklidové čety v Kolíně začnou fungovat od 4. května
 
Publikováno: 4.5.2015 v 6:00, Aktualizováno: 28.4.2015 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

Město Kolín, Úřad práce ČR a Prostor plus o. p. s. se domluvily na spolupráci a budou společnými koordinátory těchto pracovníků. Zaměstnanci vykonávající veřejně prospěšné práce budou prozatím pracovat do konce října letošního roku. V případě pozitivních zkušeností, a pokud i nadále budou k dispozici finanční prostředky z Ministerstva práce a sociálních věcí, budou všechny strany jednat následně o prodloužení programu.

„Jsem velmi rád, že se nám úspěšně podařilo prosadit tuto formu spolupráce. Ve městě začnou působit nově čety metařů, ty budeme primárně posílat na místa, kde je jich třeba. Ať se to týká úklidu ulic, veřejných prostranství, parků, Borků, ale i černých skládek. Slibujeme si od toho zejména čistý Kolín,“ okomentoval místostarosta Kolína Michael Kašpar.

Vedení města bude působit jako zadavatel pracovních úkolů. „Všichni v Kolíně žijeme a jsem si samozřejmě dobře vědomi palčivých míst. Osobně se těším na to, že některá kolínská zákoutí budou vypadat lépe a vliv na čistotu města bude viditelný. Kromě toho však bereme v potaz i sociální aspekt, kdy nabídneme práci zájemcům z řad úřadu práce,“ doplnil místostarosta.

Autor článku: Jiřina Holubová
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Velim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výšeStolní tenisté Kolína se stále vezou na vítězné vlněDrozdův lesní běh v kolínských Borkách vyhrál slávista Michal Šmahel
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM