Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

Už zítra vypukne rodinný bejbypankový festival Kefír v Třebovli

Iva Bittová, Cirk La Putyka, Jiří Schmitzer, Tata Bojs, Kašpárek v rohlíku, Arnošt Goldflam, Dana Batulková a další věhlasní domácí i zahraniční hosté v sobotu 6. září roztančí, rozpohybují, rozezpívají a pobaví návštěvníky prvního oficiálního ročníku zážitkového rodinného bejbypankového festivalu Kefír, který se koná v Třebovli. Kefír, živá, kvalitní, zdravá, osvěžující kultura pro všechny generace, je imunní i proti rozmarům babího léta. Přestože jde o festival pod širým nebem, většina velkých a malých scén bude skryta pod střechami šapit a stanů, takže si každý může bez ohledu na počasí užít událostmi nabitý celodenní program. A určitě je nač se těšit, vždyť originální sestava účinkujících a atrakcí byla vytvořena pouze a výhradně pro tuto příležitost!

Už zítra vypukne rodinný bejbypankový festival Kefír v Třebovli
 
Publikováno: 5.9.2014 v 6:00, Aktualizováno: 4.9.2014 v 9:00
Rubrika: Kultura

Letošní Kefír navazuje na loňský úspěšný nultý ročník, ovšem letos bude ještě hustší! Divadlo, sportovní aktivity, gastronomické zážitky, tvořivé dílny, výstavy, unikátní atrakce… Festivalový areál se otevře v 9 hodin, slavnostní zahájení se vší parádou, včetně vztyčování vlajky na náměstí svatého Kefíra, vypukne v 10.15. První část od 10 do 19 hodin (až do koncertu Kašpárka v rohlíku) kromě programu pro všechny věkové kategorie nabídne dostatek příležitostí pro vyřádění malých i větších dětiček. Mohou si hrát, dosyta si užít kolotočů, lítat, jezdit na koni a spoustu dalších věcí.

Pro teenagery je připravena speciální Kefír street s graffity šou, minimotorkami, jojo exhibicí, breakdance či skateboard šou. Večerní dění okoření několik programových novinek. Například od 20 hodin festival ovládne pekelný rej pod taktovkou britské gypsypankové partičky Buffo´s Wake, která bývá pravidelným hostem velkých anglických festivalů jako je Glastenbury, Bestival či Secret Garden Party. K dispozici bude kompletní profesionální zázemí a dostatek příležitostí k občerstvení. Organizátoři slibují jídla zdravá, bezmasá, ale i ta nezdravá, co nejvíc chutnají, sladkosti i kyselosti, jídla teplá i studená. A na zapití třeba vodu zdarma z přistavených cisteren.

Návštěvníci festivalu Kefír se do malé středočeské vesničky Třebovle mohou vydat autem, parkování bude možné na vyznačeném parkovišti, cca 400 metrů od areálu. Další variantou je doprava vlakem po trati mezi Kolínem a Prahou s následným dojezdem do Třebovle na kole.
 

Autor článku: Alice Titzová
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolínský hřbitov je v dlouhodobé opravěTvůj Gym: Otevřeno 24 h.V Jezevčíkovi otevřeli restauraci TGM BarFunkeho fotky Kolína si prohlédlo hodně lidí
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM