Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 24. září 2017

V Kolíně vystoupí česká DJská špička - matador Orbith i talentovaní nováčci

V Kolíně vystoupí česká DJská špička - matador Orbith i talentovaní nováčci
 
Publikováno: 19.2.2014 v 12:06
Rubrika: Kultura

Ve Starých Lázních v Kolíně bude v sobotu 22. února probíhat druhé vydání Formatic On Tour, největší čtvrtletní taneční akce, jež se ve svém 2. díle bude zaměřovat především na techno.

V hlavním sále kolínské klubu bude možné zde vidět a především slyšet top české techno DJs, jež poctí Kolín svou návštěvou.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program na třech tanečních pódiích, rozdělených dle žánrů – hlavní sál nabídne techno, na discoteque stage uslyšíte tech house a na radio stage se můžete tradičně těšit na aktuální taneční hudbu, kterou dobře znáte z rádií.

Celkem 17 DJs se tak bude starat o skvělou atmosféru po celý večer. Techno stagi budou vévodit matadoři jakými jsou Agent, Orbith, Steen & Otiatros, Miquel, Golpe, Sollicitor a Mylo.

Na discoteque stage vás večerem provedou zástupci legendárního klubu Studio 54 - KIFLI, Finidi, Peet Sanders, Marty Fish v čele s Dj Enricem, dále stage doplní mladí talentovaní nováčci na poli klubové scény Venatio, T-zee, Sebastian Deluca a Ronica. Radio stage již tradičně obsadí oblíbený Dj Styx, který bude servírovat aktuální hity, které dominují českým rádiím.

V tomto exkluzivním vydání na hosty čekají speciálně připravené projekce spojené s dechberoucími intry jednotlivých DJs. Jako překvapení je připraven doprovodný program v podobě uchvacujících party doplňků.

Speciální vydání Formatic On Tour startuje již v 21 hodin a pro první příchozí bude připraveno CD Formatic v zdarma namícháno rezidentními DJs této akce. Vstupné na všechny tři stage je 150 korun, na samotnou radio stage pak 80 korun.
 

DJ Orbith. Jeho zaměření na djing ho vynáší do čelních pozic české taneční scény, nepřetržitě hraje po klubech a pracuje na nových deskách.
Foto: www.mafitel.com
Autor článku: Redakce KP
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Doktoři se chopí elektrických kytarČerný Petr po půlstoletí v KolíněLetos už občerstvení na dětském hřišti nebudeKalendář Kolína na rok 2018
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM