Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

V kolínském knihkupectví Kosmas se představí spisovatelé Emil Hakl s Václavem Kahudou

Po loňské úspěšné akci Knihy bez DPH, chystá Svaz českých knihkupců a nakladatelů pokračování s názvem Knihy mají zelenou. Autorského čtení se v Kolíně zúčastní ve čtvrtek 23. dubna od 15.30 hodin na Světový den knihy a autorských práv v Knihkupectví Kosmas v Pražské ulici spisovatelé Emil Hakl a Václav Kahuda.

V kolínském knihkupectví Kosmas se představí spisovatelé Emil Hakl s Václavem Kahudou
Emil Hakl je nositelem ceny Magnesia Litera a Ceny Josefa Škvoreckého.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 22.4.2015 v 12:00, Aktualizováno: 14.4.2015 v 22:00
Rubrika: Kultura

Čtení je spojeno s autogramiádou. Emil Hakl je nositelem ceny Magnesia Litera a Ceny Josefa Škvoreckého. Prošel mnoha povoláními, nyní je redaktorem týdeníku Instinkt. Mezi poslední tvorbu patří oceněná kniha Skutečná událost a povídky Hovězí kostky z roku 2014.

Václav Kahuda je autorem několika novel, souborů povídek a románů. Nejnovějším dílem je vykreslení cítění a myšlení autora i celých generací v knize Vítr, tma, přítomnost. Byla v roce 2014 nominována na cenu roku za původní českou prózu. Není bez zajímavosti, že v díle Václava Kahudy například v novele Technologie dubnového večera vystupuje také Emil Hakl.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM