Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 21. ledna 2020

V nemocnici se od pondělí 6. ledna změní systém průjezdu areálem

Motorizované návštěvníky kolínské nemocnice čeká po téměř celý letošní rok velké dopravní omezení.

V nemocnici se od pondělí 6. ledna změní systém průjezdu areálem
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 3.1.2020 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Kvůli na deset měsíců naplánované kompletní rekonstrukci pavilónu P, začínající v pondělí 6. ledna, se výrazně změní průjezdnost nemocničním areálem i parkování v něm.
Zásadní změnou projde po celých 10 měsíců stavebních prací hlavní vjezd do nemocnice ze Žižkovy ulice. Ten bude v pracovních dnech po většinu dne (od rána až do 15 hodin) sloužit jen jako vjezd a výjezd skrz něj bude uzavřen.
Automobily vyjíždějící z nemocnice budou muset využít nově vytvořený výjezd, ústící do Žižkovy ulice za nemocničním areálem v místě stávající točny autobusů. V tomto místě bude při výjezdu vybíráno i parkovné, které se zvyšuje za každou započatou hodinu z třiceti na padesát korun (současně se prodlužuje doba bezplatného parkování z dvaceti na třicet minut).
Zadní vjezd do areálu z ulice ´U Nemocnice´ bude od 6. ledna otevřen pouze pro zaměstnance špitálu s možností bezplatného parkování na dvou zadních parkovištích, pro ně vyhrazených. Pro veřejnost bude vjezd zadní závorou zakázán. Tato zadní část nemocničního areálu bude od přední části oddělena oplocením a průjezd do ní nebude možný.
Současně nemocnice bez dalších podrobností oznámila, že zahájila přípravu výstavby nového centrálního parkoviště pro zaměstnance v západní části areálu, tedy v místě stávajících zahrádek.

Flash banner nelze zobrazit.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM