Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. února 2018

V obchodním centru Jezevčík otevírá T.G.M. Pizza

V pátek 1. prosince otevřela na kolínském sídlišti v obchodním centru Jezevčík nová restaurace T.G.M. Pizza.

V obchodním centru Jezevčík otevírá T.G.M. Pizza
 
Publikováno: 7.12.2017 v 6:00, Aktualizováno: 6.12.2017 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Doplňuje tak již ve stejném objektu v červnu otevřenou kavárnu s velkými okny T.G.M. Café bar a nedávno spuštěný T.G.M. Club, zatím fungující jen v pátek a sobotu. „Není snadné zajistit dostatek personálu, do práce se připojujeme i my,“ popsal důvod Aleš Heřmánek, který spolu s Petrou Fajtlovou všechny podniky vede.
V nové restauraci T.G.M. Pizza příchozího překvapí velký prostor. Do spodní části se vejde 70 hostů, do proskleného prostoru dalších 35 a na zahrádku, která právě vzniká, dalších 100. Stěnám dominují velkoplošné tapety měst jako Paříž a Londýn, nechybí ani hrad Karlštejn a tak není divu, že mezi návrhy na jméno restaurace bylo i "Letem světem". Neuspěla ani varianta "Pod Jezevčíkem" a nakonec vyhrál název podle Masarykovy ulice, odkud lze do podniku též vstoupit.
Nová restaurace se zaměřuje hlavně na jídla, kromě pizzy a hamburgerů i na českou kuchyň. Na čepu je Gambinus, Kozel, Plzeň a také Kofola. Ceny nejsou nijak předražené. „Myslím, že v okolí se najde dost lidí, kteří budou chtít navštívit zbrusu nový podnik, kam mají blízko a v němž je hezké prostředí,“ říká Aleš Heřmánek. Připomeňme, že jen o kousek dál před lety podobně fungovala restaurace Družba, nyní budova České spořitelny.
V prostoru pod Jezevčíkem byly původně sklady, potom zde vietnamští obchodníci pěstovali marihuanu a místo pak bylo léta prázdné. Otevření restaurace předcházely velké stavební úpravy. „Kvůli kolaudaci restaurace s barem jsme museli mít pro možnost používání reprodukované hudby vypracovaný odborný posudek, který stanoví potřebné maximální parametry aparatury. Restaurace s barem jsou sice provozně na sobe zcela nezavislé, jsou ale projektovány jako jedna provozní jednotka a proto musí být obě tyto provozovny i společně zkolaudovány,“ uvedl správce Jezevčíka Miroslav Provod. V restauracích se v budoucnu počítá s produkcemi živé hudby, letos se tu poprvé bude slavit Silvestr. V T.G.M. Pizze brzy přibyde dětský koutek.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Basketbalisté na závěr dostali stobodovou nakládačkuHokejoví Kozlové si výhrou pojistili nasazení v play-off
Kalendář akcí: Únor
Po
 
5
12
19
26
Út
 
6
13
20
27
St
 
7
14
21
28
Čt
1
8
15
22
 
2
9
23
 
So
3
10
17
24
 
Ne
4
11
18
25
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (2 inzerátů)
Byty (2 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Prodej (4 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM