Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 21. ledna 2020

V předropodeji MSD jsou před vyprodáním lístky hned na několik pořadů

Kompletní program kolínského Městského společenského domu na první pololetí příštího roku už je uveřejněný na internetových stránkách tohoto zařízení a vstupenky na některé pořady již jdou rychle na odbyt.

V předropodeji MSD jsou před vyprodáním lístky hned na několik pořadů
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 11.1.2020 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Zatím nejvíc se jich prodalo na nejen v Kolíně oblíbenou "one man show" Caveman, která se prodává i přes celostátní prodejní sítě, stejně jako novinka Cavewoman, kde herečka Daniela Choděrová pod titulem ´Obhajoba jeskynní ženy na život´ téma nahlíží pro změnu pohledem ženy. Velký zájem je o pořad Jaroslav Duška i recitál zpěváka Jakuba Smolíka, fenoménem je po letech i travesti show, když po listopadovém vyhlášení dubnového termínu zmizely téměř okamžitě na dvě stovky vstupenek, stejný počet je prodaný i na lednový koncert otce a syna Kotvanovců Duo Jamaha. A samozřejmě první zájemci si již rezervují a kupují vstupenky na ples Města Kolína. Tradičně v klidu jsou rockeři, i když pár vstupenek na Arakain, Trautenberk či Lauru a její tygry vyznavači tvrdších rytmů pod stromečkem od svých drahých určitě našli.

Flash banner nelze zobrazit.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM