Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

V rámci Kolínského kulturního léta 2016 zahraje i slovenská kapela No Name

I letos město Kolín ve spolupráci s automobilovým závodem TPCA a společností AVE uspořádá Kolínské kulturní léto. Začne v červenci a je připravena řada koncertů se vstupem zdarma.

V rámci Kolínského kulturního léta 2016 zahraje i slovenská kapela No Name
Foto:
 
Publikováno: 31.5.2016 v 16:00, Aktualizováno: 24.5.2016 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Akci zahájí v neděli 3. července od 17 hodin na Karlově náměstí hudba ve stylu funky skupiny Sky Band. Jde o nový místní projekt s frontmany Eliškou Tesařovou a Petrem Konývkou. Následuje 17. července od 19 hodin koncert skupiny Portless, kterou tvoří původní formace Support Lesbians v čele s Kryštofem Michalem.

Muzika zcela jiného stylu, country a bluegrass, zazní v podání kapel Wyrton a Detto 31. července od 17 hodin na Kmochově ostrově. 14. srpna od 17 hodin se koná na Kmochově ostrově ChariJazz, 2. ročník charitativního jazzového festivalu na kterém zahrají Lukáš Bořek a Co, Záletníci, Kronos Combo a další.

Za 14 dní, 28. srpna, se uskuteční na Karlově náměstí od 18.30 hodin Posvícenská zábava. Během ní zahrají od 17.30 hodin Malý dechový orchestr Městské hudby Františka Kmocha a od 19 hodin Cimbálová muzika Milana Broučka, jež se zaměřuje především na moravský, slovenský a maďarský folklór, doplněný cikánskými rytmy.

Poslední koncert Kolínského kulturního léta obstará slovenská partička No Name. Na Karlově náměstí vystoupí 11. září od 19 hodin. Občerstvení je zajištěno.

Autor článku: Michal Černý
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM