Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

Vany na odpad lze zaměnit, obyvatelé Kollárova náměstí si to neuvědomili

Výměna názorů se nedávno odehrála mezi zaměstnanci AVE Kolín a obyvateli na Kollárově náměstí v Kolíně II. Šlo o to, že se tam objevil modrý kontejner a místní pochopili, že slouží jako velkoobjemová vana na odpad. Zanedlouho ovšem přijel muž se sekačkou trávy ze zmíněné společnosti AVE a sdělil jim, že kontejner je určený pouze na trávu. K "hádce" se přidali další, ale stále šlo o stejný problém.

Vany na odpad lze zaměnit, obyvatelé Kollárova náměstí  si to neuvědomili
 
Publikováno: 23.4.2014 v 7:00, Aktualizováno: 22.4.2014 v 15:00
Rubrika: Zpravodajství

Dá se těmto nedorozuměním nějak zabránit - například označením "pouze na trávu"? Zeptali jsme se tiskové mluvčí AVE Kolín Petry Javůrkové. "Máte pravdu, byl přistaven velkoobjemový kontejner na Kollárovo náměstí. Tento modrý výklopný kontejner používáme pro vlastní účely. Ráno zde byl konkrétně pro možnost výsypu trávy z košů sekaček, které v této lokalitě sekaly. Ovšem než přijely poprvé sekačky vysypat, tak místní občané nelenili a odnesli tam jejich odpad (tuším, že kus nábytku). Naši zaměstnanci jim řekli, že je to na trávu a odpad vybrali a odvezli. Každý měsíc jsou zde umístěny vany pro občany na objemný odpad. Termíny jejich přistavení jsou pevně dány a jsou k dohledání na našich webových stránkách, rozpis přistavení van naleznete ve složce Ke Stažení. Navíc pro tyto účely se používají úplně jiné kontejnery - vany o objemu 7 metrů krychlových. Tedy si to nelze splést," uvedla Petra Javůrková.

Podle tiskové mluvčí jde o první podobné nedorozumění za dobu, co se odvoz tímto způsobem provádí. Z tohoto důvodu zatím AVE Kolín neuvažuje, že by kontejnery nějak speciálně označovalo. Vany jsou přistavovány na určená místa jedenkrát do měsíce, v příštím měsíci to bude v týdnu od 12. do 15. května.  Ve městě se nachází celkem 16 stanovišť. Vany jsou určeny pro jeho obyvatele a nemají sloužit pro podnikatele.

K malému nedorozumnění došlo mezi občany Kolína a firmou AVE Kolín.
Foto: Archiv AVE Kolín
Autor článku: Jiří Červín
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí KohoutyVelim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výše
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM