Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 20. ledna 2020

Ve čtvrtek 26. září se uzavře třetí sezóna bleších trhů v Komenského parku

Letos poslední kolínský bleší trh proběhne pod názvem ´Blešák na vzduchu´ ve čtvrtek 26. září od 16 do 18.30 hodin v Komenského parku.

Ve čtvrtek 26. září se uzavře třetí sezóna bleších trhů v Komenského parku
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 26.9.2019 v 7:00, Aktualizováno: 25.9.2019 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Pravidla akce jsou jednoduchá, stačí přijít, roztáhnout deku a vybalit své zboží, žádné registrační poplatky se neplatí. Hojně navštěvovaná akce, která naposledy, v srpnu, napočítala rekordních 166 stánků, nabývá na pestrosti. Zatímco v začátcích převažovalo oblečení, nyní zde koupíte i výtvarná díla, sbírkové a retro předměty, upečené buchty a bábovky, knihy, LP desky, domácí marmelády, přebytky ze zahrádek a mnoho dalšího. "Nejde ale jen o prodej a nákup, ´Blešák na vzduchu´ je i významným místem setkávání lidí. Místem, kde spolu mluví z očí do očí, usmívají se a prožívají společně chvíle v krásném parku. Jde o kulturní akci v širším slova smyslu a my jsme nadšené z obrovského zájmu a porozumění Kolíňáků," říká jedna z organizátorek Zuzana Křivánková. Připraven bude i dětský koutek a dílničky, kavárna, palačinky a organizátorky připravují pro návštěvníky možnost zanechat na místě vzkaz, co by si přáli na Blešácích nového v příštím roce.

Flash banner nelze zobrazit.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM