Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Ve druhém zápase fotbalového jara remizoval FK Kolín na hřišti Jiskry Mšeno a vyhrál penaltový rozstřel

Publikováno: 21.3.2019 v 12:00

FK Jiskra Mšeno – FK Kolín
2:2 (0:0) po pen. 4:5

Fotbalisté Jiskry Mšeno se na úvod jara vítězství nedočkali. Na domácí umělé trávě remizovali v normální hrací době s Kolínem 2:2 a v penaltovém rozstřelu svému sokovi podlehli 4:5.
Na úvod jara se hrálo hodně bojovné utkání. Kolín, který má problémy s produktivitou v ofenzivní části, byl většinu zápasu pod tlakem jabloneckých, přesto dokázal na půdě podzimního půlmistra divizní skupiny C nakonec bodovat.

Na branky čekali diváci až do druhé půle. Devět minut po změně stran vystřelil Jiskře vedení Daníček, jenže kolínští dokázali dvěma góly v rozmezí sedmi minut nečekaně otočit vývoj utkání na svou stranu. Mšenu se povedlo srovnat až zásluhou Koblížka.

Víc branek už v zápase nepadlo, tak o dalším bodu do tabulky rozhodly pokutové kopy, v kterých byli přeci jen šťastnější hostující Středočeši.
Trenér Mšena Jaroslav Vodička i přes ztrátu bodů neměl svým svěřencům příliš co vyčítat.

„Utkání to bylo bojovné a my jsme podali kvalitní výkon. Ale tak to někdy ve fotbale prostě chodí. Byli jsme lepší, klukům nemám příliš co vytknout. Myslím, že i diváci byli s naší hrou spokojeni, a to je nejdůležitější.

Kolín byl organizovaný, dobře bránil a vytěžil z minima maximum. Chtěl jsem, abychom odehráli kvalitní zápas a předvedli dobrý výkon, to kluci splnili, i když konečný výsledek v náš prospěch bohužel nemluví,“ hodnotil zápas mšenský kouč.

Exjablonecký stoper Petr Pavlík, který stále hraje a je zároveň hlavním koučem kolínských fotbalistů, si bodu získaného na horké půdě u jablonecké přehrady cenil. „Jsme maximálně spokojeni, protože Mšeno má jeden z nejlepších týmů v soutěži a body moc ztrácet nebude.

Herní převaha byla na straně domácích, my to ubojovali a uhráli na hranici svých možností,“ těšily dva získané body trenéra Kolína.

Branky: 54. Daníček, 83. Koblížek – 63. Škoda, 70. Veselý

Autor článku: Redakce KP

Druhý koncert na terasách nad LabemKolínský autor sbírá peníze na knihuCyklisté se po boulích projedou zřejmě už příští rokPo osmi letech se zvyšuje nájemné v městských bytech