Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 17. října 2019

Ve středu 25. listopadu veřejná beseda od autobusovém nádraží, křest kalendáře i setkání cizinců

Nejméně tři zajímavé události se stanou ve středu 25. listopadu. Nejprve, od 17 hodin, se koná veřejné představení projektu autobusového nádraží v Kolíně v konferenčním sálu podnikatelského inkubátoru Kolínský zámek, sídlo příspěvkové organizace CEROP Kolín. Představení projektu proběhne za účasti vedení města Kolína, zástupců dotčených odborů Městského úřadu Kolín a hlavního projektanta.

Ve středu 25. listopadu veřejná beseda od autobusovém nádraží, křest kalendáře i setkání cizinců
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 24.11.2015 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Křest kalendáře Kolín - město mého srdce proběhne od 18 hodin v Synagoze Kolín. Bude součástí veřejného koncertu, který pořádá o.s. Volno pro své klienty a donátory.

Ve stejnou dobu se uskuteční Otevřený klub pro otevřené lidi při Centru pro integraci cizinců v kolínském divadelním klubu Scapino. Součástí večera je promítání iránského filmu Přestupní stanice/Stop Over švédského režiséra iránského původu Kaveha Bakhtiariho s následnou diskuzí. Vstup zdarma. Film v rámci projektu Promítej i ty zapůjčila organizace Člověk v tísni.

Autor článku: Michal Černý
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM