Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 25. února 2017 a svátek má Liliana.

Vedení FK Kolín pro jarní část a celou další sezónu angažovalo novou trenérskou dvojici. Trenéry jsou Bobek a Beran

Vedení FK Kolín pro jarní část a celou další sezónu angažovalo novou trenérskou dvojici. Trenéry jsou Bobek a Beran
 
Publikováno: 8.1.2015 v 12:00, Aktualizováno: 5.1.2015 v 12:00
Rubrika: Sport

Jak na svém webu oznámil fotbalový klub FK Kolín, druholigové mužstvo, v souvislosti s neuspokojivými výsledky, již dále od nového roku nepovede trenérská dvojice Veselý – Matějka. Na jejich posty byli dosazeni jako hlavní trenér Ladislav Bobek a jako asistent Ondřej Beran. S trenérem Ladislavem Bobkem byla uzavřena smlouva do 30. června 2016.

Ladislav Bobek působil na kolínské lavičce už v letech 2003 až 2005. „Tehdy jsme úspěšně po pádu z druhé ligy bojovali v ČFL. V ročníku 2008 a 2009 u nás usedal Bobek v pozici šéftrenéra sportovního centra mládeže. Posledním působištěm nového trenéra byl tým Převýšova a v předchozím angažmá si ho můžeme pamatovat na lavičce Králova Dvora. Naše památné utkání proti Královu Dvoru rozhodl v nastaveném čase Jiří Štajner“, píše se na internetu.

Kolínský tým se k prvnímu tréninku sešel 5. ledna a do přípravy se měli zapojí všichni kmenoví hráči - Čižinský, Hrouda, Radek a Jiří Biško, Šourek, Čapek, Nešpor, Michálek, Linhart, Kafka, Stejskal, Veselý a Jelínek.

V rámci přípravy absolvuje tým vyhlášený turnaj pod názvem Tipsport liga, kde jeho soupeři budou MUS Most, FC Táborsko a Bohemians 1905. První utkání Kolín odehraje 7. ledna se soupeřem z Mostu. Tohoto turnaje se v dalších skupinách účastní především týmy z první ligy.

V následujícím čase bude kolínský celek účastník turnaje FK Slavoj Vyšehrad, jehož složení budou tvořit týmy divize, ČFL a FNL.

Zároveň s těmito skutečnostmi FK Kolín pořádá již 5. ročník o pohár starosty města Kolín. Turnaje se účastní šest mužstev: FK Kolín U19 – dorost, SK Poříčany, Libice nad Cidlinou, Viktoria Radim, FC Velim (všechna 4 mužstva hrají 1.A třídu) a Polaban Nymburk – krajský přebor. Turnaj potrvá od 10. ledna do 14. února a o zahajovací utkání, které je na programu 10. ledna od 10 hodin, se postará U19 FK Kolín a Nymburk.

Autor článku: www.fk-kolin.cz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Potřebujeme posílit smyčcovou sekciPolabští básníci po pěti letechZměny v jízdních řádech MHD zatím nejsouAutomobilka slavila třímiliontý vůz
Kalendář akcí: Únor
Po
 
6
13
20
27
Út
 
7
21
St
1
 
Čt
23
 
 
Ne
5
12
19
26
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (2 inzerátů)
Blahopřejeme (1 inzerátů)
Byty (2 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM