Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

Vedení FK Kolín pro jarní část a celou další sezónu angažovalo novou trenérskou dvojici. Trenéry jsou Bobek a Beran

Vedení FK Kolín pro jarní část a celou další sezónu angažovalo novou trenérskou dvojici. Trenéry jsou Bobek a Beran
 
Publikováno: 8.1.2015 v 12:00, Aktualizováno: 5.1.2015 v 12:00
Rubrika: Sport

Jak na svém webu oznámil fotbalový klub FK Kolín, druholigové mužstvo, v souvislosti s neuspokojivými výsledky, již dále od nového roku nepovede trenérská dvojice Veselý – Matějka. Na jejich posty byli dosazeni jako hlavní trenér Ladislav Bobek a jako asistent Ondřej Beran. S trenérem Ladislavem Bobkem byla uzavřena smlouva do 30. června 2016.

Ladislav Bobek působil na kolínské lavičce už v letech 2003 až 2005. „Tehdy jsme úspěšně po pádu z druhé ligy bojovali v ČFL. V ročníku 2008 a 2009 u nás usedal Bobek v pozici šéftrenéra sportovního centra mládeže. Posledním působištěm nového trenéra byl tým Převýšova a v předchozím angažmá si ho můžeme pamatovat na lavičce Králova Dvora. Naše památné utkání proti Královu Dvoru rozhodl v nastaveném čase Jiří Štajner“, píše se na internetu.

Kolínský tým se k prvnímu tréninku sešel 5. ledna a do přípravy se měli zapojí všichni kmenoví hráči - Čižinský, Hrouda, Radek a Jiří Biško, Šourek, Čapek, Nešpor, Michálek, Linhart, Kafka, Stejskal, Veselý a Jelínek.

V rámci přípravy absolvuje tým vyhlášený turnaj pod názvem Tipsport liga, kde jeho soupeři budou MUS Most, FC Táborsko a Bohemians 1905. První utkání Kolín odehraje 7. ledna se soupeřem z Mostu. Tohoto turnaje se v dalších skupinách účastní především týmy z první ligy.

V následujícím čase bude kolínský celek účastník turnaje FK Slavoj Vyšehrad, jehož složení budou tvořit týmy divize, ČFL a FNL.

Zároveň s těmito skutečnostmi FK Kolín pořádá již 5. ročník o pohár starosty města Kolín. Turnaje se účastní šest mužstev: FK Kolín U19 – dorost, SK Poříčany, Libice nad Cidlinou, Viktoria Radim, FC Velim (všechna 4 mužstva hrají 1.A třídu) a Polaban Nymburk – krajský přebor. Turnaj potrvá od 10. ledna do 14. února a o zahajovací utkání, které je na programu 10. ledna od 10 hodin, se postará U19 FK Kolín a Nymburk.

Autor článku: www.fk-kolin.cz
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Stadión AFK fotbalový mač neviděl už léta a zarůstá lebedouKolín bude mít další podzemní kontejneryV Jezevčíkovi otevřeli restauraci TGM Bar Jak jste prožili 20. století?, ptají se žáci z Kolína svých sousedů
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM