Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 22. července 2019

Vodní svět Kolín: Venkovní bazén letos už otevřeli, přijďte se smočit

Vodní svět Kolín: Venkovní bazén letos už otevřeli, přijďte se smočit
Venkovní bazén Vodního světa v Kolíně bude od středy 22. června otevřen.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 9.6.2015 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

Venkovní areál s bazénem Vodního světa Kolín byl otevřen letos nebývale brzy ve středu 3. června. Záleželo to na počasí. Voda byla od pondělí přihřívána.

"Novinkou pro naše návštěvníky je zavedení tzv. zkráceného vstupného. Majitelé permanentek, předplacených či celoročních, již nemusí při vstupu čekat u pokladny, ale mohou přiložením permanentky ke čtečce turniketu, projít bezobslužně do areálu venkovního bazénu. Průchodem přes terminál se jim z předplacených karet odečte 40 Kč a mají možnost v areálu pobýt celou hodinu. Při delším pobytu se jim následně odečítá 10 Kč za každých započatých 30 minut až do výše plného vstupného s ohledem na čas příchodu. Při odchodu návštěvník předloží kartu na venkovní pokladně a odečet kreditu se zastaví. Touto novou službou jsme chtěli vyhovět návštěvníkům, kteří si například chtěli přijít na hodinu zaplavat v dopoledních hodinách, ale nechtělo se jim platit celodenní vstupné," uvedl vedoucí Vodního světa Jan Širc.

Další novinkou je reorganizace plavání na Vodním světě. Výuku již nebude provozovat externí fyzická osoba, ale budou si ji od září zajišťovat zaměstnanci Vodního světa.
 

Ceník aquaparku Vodního světa Kolín

Provozní doba aquaparku Vodní svět v Kolíně

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM