Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 22. října 2017

Volejbalisté SK Volejbal Kolín B vstoupili do soutěže nadějně. Ze čtyř utkání bodovali ve třech

Volejbalisté SK Volejbal Kolín B vstoupili do soutěže nadějně. Ze čtyř utkání bodovali ve třech
 
Publikováno: 3.9.2014 v 15:00
Rubrika: Sport

Volejbalisté SK Volejbal Kolín B začali účinkování v dalším ročníku středočeského přeboru.

Čelákovice - SK Volejbal Kolín B 0:3 (-23, –15, –22)

Nažhavení hosté nedali v prvním utkání soupeři šanci: vinou horší přihrávky podání se sice museli strachovat o zisk první sady, jinak ale domácí tým po celé utkání přehrávali - především obraně na bloku, kde měl Kolín jednoznačnou výškovou převahu. Sestava: Blažek L., Blažek A., Matlas, Nutil, Tomíšek, Gojný, Havel (libero).

Čelákovice - Kolín B 3:2 (-16, –23, 26, 13, 16)

Odveta se vyvíjela stejně jednoznačně jako první utkání: Kolín byl lepší v útoku i v obraně a po dvou vítězných sadách se zdálo, že ho nic nemůže zastavit v zisku dalších tří bodů. Jenže pak přišla ztracená koncovka třetího setu, která domácí nakopla, naopak Kolín se dostal do těžkého útlumu. Nakonec těsně ztratil i rozhodující tiebreak. Bod za pětisetový zápas byl vzhledem k průběhu zápasu spíš zklamáním. Sestava: Blažek L., Blažek A., Šotola (Matlas), Nutil, Blažek V (Tomíšek), Adámek (Gojný), Havel (libero).

Kolín B - Poděbrady 3:1 (-19, 26, 17, 18)

Proti soupeři, kterého na jaře Kolín suverénně přehrál, domácí nezačali dobře. Ztratili první set vinou málo aktivní hry v poli a mnoha chyb v útoku. Zápas se zlomil v koncovce druhého setu, kterou Kolín vybojoval. Poděbrady měly do té doby velkou úspěšnost na smeči i v obraně v poli, Kolín však zabojoval a další dva sety si pohlídal. Sestava: Blažek L., Blažek A., Tomíšek, Gojný (Ptáček), Matlas, Nutil, Havel (libero).

Kolín B - Poděbrady 3:2 (-22, –21, 14, 14, 6)

Domácí v druhém zápasu nechtěli připustit pochybnosti, kdo je lepším týmem. Ale vůbec jim to nevyšlo: po trápení na smeči i v obraně nad sítí vedly Poděbrady už 0:2 a situace byla kritická. Naštěstí pak jakoby za Kolín nastoupil jiný tým: dařilo se dostat Poděbradské pod tlak, začaly vycházet útoky středem sítě. Poděbrady se dostaly do křeče, z níž nevyšly ani v rozhodujícím pátém zkráceném setu. Kolín si tak celkově připsal pět bodů - tři za vítězství 3:1 v prvním utkání, dva za následující výhru v tie-breaku. Sestava: Blažek L., Matlas, Tomíšek, Gojný (Blažek V.), Šotola, Nutil, Havel (libero).

Autor článku: vb
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Sedm babyk na kruháku u JednotyNeuvěřitelná statistika odpadkových košů Jak jste prožili 20. století?, ptají se žáci z Kolína svých sousedůSvobodárnu v nemocnici postupně dokončují
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM