Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. září 2019

Výběrové řízení na stavbu sportovní haly v Borkách vypíší v červnu

Stavba nové sportovní haly v Borkách byla v březnu zahájena tak daleko od místa budoucí stavby, že si výkopy v Brankovické ulici s budoucí halou nikdo z kolemjdoucích pravděpodobně nespojil.

Výběrové řízení na stavbu sportovní haly v Borkách vypíší v červnu
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 2.6.2019 v 7:00, Aktualizováno: 1.6.2019 v 21:00
Rubrika: Zpravodajství

Práce totiž začaly budováním kanalizační přípojky, která je budována podél Labe od konce lávky až k k tenisovým kurtům a dále do prostoru stavby. Kanalizace po většinu své trasy vede pod stávající silnicí, k větším omezením provozu při jejím budování ale nedošlo, protože kanalizace je budována protlakem v cca stometrových úsecích, tedy pod zemí. Pokud jde o sportovní halu samotnou, k rozhodujícímu momentu dojde v červnu, kdy radnice vypíše výběrové řízení na zhotovitele stavby. Zda bude stavba zahájena už letos na podzim či až na jaře 2020 záleží jak na výsledku výběrového řízení, tak na vyřízení případných odvolání neúspěšných zájemců - vzhledem k tomu, že jde o zakázku ve výši několika desítek miliónů korun, se totiž pravděpodobně přihlásí velké množství zájemců. Samotná stavba by měla trvat kolem osmnácti měsíců, k otevření haly tedy dojde zřejmě v roce 2021.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM