Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 23. září 2018

Výkup pozemků je nekonečný příběh

Již čtvrt století vykupuje město Kolín pozemky pod chodníky, komunikacemi v sousedství silnic a jiné veřejně užívané plochy ve svém katastru. Jde o to, aby majitel a uživatel byl stejný a aby o pozemky bylo řádně pečováno.

Výkup pozemků je nekonečný příběh
Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 9.10.2017 v 16:00, Aktualizováno: 8.10.2017 v 21:00
Rubrika: Zpravodajství

Od roku 1990 byly takto vykoupeny stovky pozemků a na každém dalším zasedání městského zastupitelstva se některé takové výkupy schvalují. Často jde o velmi malé kousky půdy, takže uvést tyto katastrální nedodělky do vyhovujícího stavu se zdá být nekonečné. Příkladem takového výkupu, který byl odsouhlasen Zastupitelstvem města Kolína teď, koncem září, je pozemek poblíž křižovatky ulic Tyršova a Družstevní za jedním z domů. Tento pás země má něco přes 400 čtverečných metrů a je součástí veřejné zelené plochy. Můžeme si domyslet, že město Kolín jako majitel bude pohotovější v údržbě tohoto pozemku a s novým stavem věcí budou spokojeni i zde bydlící občané.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM