Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 23. září 2017

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče
 
Publikováno: 13.4.2014 v 13:00
Rubrika: Sport

Pamatujete ještě na úvodní duel baráže o 1. ligu, v kterém Kozlové ve vlastním prostředí porazili Prostějov 5:4 na samostatné nájezdy a získali první dva body? Tak na ten zapomeňte. Jakoby se nehrál. Sportovně-technická komise Českého svazu ledního hokeje totiž uznala námitku Hanáků, že kolínský hráč Kulhánek odehrál v základní části pouze 15 zápasů místo deklarovaných šestnácti a výsledek zkontumoval ve prospěch Prostějova. SC Kolín má tak ze 4 odehraných střetnutí 3 body za výhru nad slaboučkým Berounem a prakticky přišel o možnost hrát o postup.

Jak jsme se dočetli na webu sc-kolin.cz, klub chybu uznal a nebude se proti rozhodnutí odvolávat. Otázka viny je nejasná. V rozhovoru s Reném Volfem sekretářka SC Kolín Tereza Hölzlová, která má v áčku Kozlů funkci statistika týmu a její jméno je s touto kauzou také spojováno, uvedla, že „zodpovědný je za to realizační tým A mužstva“. Žádné konkrétní jméno nepadlo. Sekretářka aspoň přiznala, že jsme udělali chybu a musíme si lidově řečeno vyžrat všechnu kritiku a následky s tím spojené“.

Jinak kvalifikace pokračovala v sobotu pátým kolem, v němž měli kolínští hokejisté volno. Prostějov, který neuměl v Kolíně vyhrát v přímém souboji, porazil dosud vedoucí Most 3:1, v druhém zápase Beroun překvapivě zvítězil v Sokolově 3:2 na nájezdy. Zdá se tedy, že do 1. ligy postoupí právě Hanáci s Mostem. Kolín je i přes úspěch Berouna čtvrtý. Kozlové nastoupí do vlaku jménem baráž zítra 14. dubna. Jejich cesta povede právě do Prostějova a všichni fanoušci doufají, že Jestřáby rozsekají. Na zálabský městský stadion se vrátí ve středu 16. dubna, kde přivítají Sokolov.
 

Jakmile se hráči LHK Prostějov dověděli verdikt Sportovně-technické komise Českého svazu ledního hokeje, radovali se jak malí Jardové.
Foto: Lubomír Tesař
Autor článku: Michal Černý
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Muzeum dětem: Klub i táborObyvatel sídliště se město ptá dotazníkemČerný Petr po půlstoletí v KolíněLetos už občerstvení na dětském hřišti nebude
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM