Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. května 2017 a svátek má Viola.

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče

Vyšetřování skončilo, kolínští hokejisté jsou potrestáni kontumací za chybný start hráče
 
Publikováno: 13.4.2014 v 13:00
Rubrika: Sport

Pamatujete ještě na úvodní duel baráže o 1. ligu, v kterém Kozlové ve vlastním prostředí porazili Prostějov 5:4 na samostatné nájezdy a získali první dva body? Tak na ten zapomeňte. Jakoby se nehrál. Sportovně-technická komise Českého svazu ledního hokeje totiž uznala námitku Hanáků, že kolínský hráč Kulhánek odehrál v základní části pouze 15 zápasů místo deklarovaných šestnácti a výsledek zkontumoval ve prospěch Prostějova. SC Kolín má tak ze 4 odehraných střetnutí 3 body za výhru nad slaboučkým Berounem a prakticky přišel o možnost hrát o postup.

Jak jsme se dočetli na webu sc-kolin.cz, klub chybu uznal a nebude se proti rozhodnutí odvolávat. Otázka viny je nejasná. V rozhovoru s Reném Volfem sekretářka SC Kolín Tereza Hölzlová, která má v áčku Kozlů funkci statistika týmu a její jméno je s touto kauzou také spojováno, uvedla, že „zodpovědný je za to realizační tým A mužstva“. Žádné konkrétní jméno nepadlo. Sekretářka aspoň přiznala, že jsme udělali chybu a musíme si lidově řečeno vyžrat všechnu kritiku a následky s tím spojené“.

Jinak kvalifikace pokračovala v sobotu pátým kolem, v němž měli kolínští hokejisté volno. Prostějov, který neuměl v Kolíně vyhrát v přímém souboji, porazil dosud vedoucí Most 3:1, v druhém zápase Beroun překvapivě zvítězil v Sokolově 3:2 na nájezdy. Zdá se tedy, že do 1. ligy postoupí právě Hanáci s Mostem. Kolín je i přes úspěch Berouna čtvrtý. Kozlové nastoupí do vlaku jménem baráž zítra 14. dubna. Jejich cesta povede právě do Prostějova a všichni fanoušci doufají, že Jestřáby rozsekají. Na zálabský městský stadion se vrátí ve středu 16. dubna, kde přivítají Sokolov.
 

Jakmile se hráči LHK Prostějov dověděli verdikt Sportovně-technické komise Českého svazu ledního hokeje, radovali se jak malí Jardové.
Foto: Lubomír Tesař
Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Šífovka pamatuje dolování stříbraVideo kolínských gymnazistů o historii města KolínaZájem o Residence Street nepřekvapujeNové pyramidy a závěsné květináče ozdobí Kolín
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM