Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 20. června 2018

Vznikne supermaket na Zálabí?

Postavit supermarket na zálabské straně Kolína požaduje už delší dobu část tamních obyvatel. Většina obchodních řetězců ale tvrdí, že se v tomto místě podobná obchodní činnost nevyplatí.

Vznikne supermaket na Zálabí?
Supermarket na náměstí Republiky je v rekonstrukci.Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 18.6.2017 v 16:00, Aktualizováno: 17.6.2017 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Radnice přišla s nápadem, že by supermarket mohl stát ve výrobní zóně TPCA, kam přijíždí denně několik tisíc lidí. „Vedeme jednání s jedním řetězcem, které se docela dobře vyvíjí,“ řekl minulý týden místostarosta Michael Kašpar. Název řetězce prozradit nechtěl, ale z jiných zdrojů jsme se dozvěděli, že by mohlo jít o Billu. Každopádně jednání jsou vedena s řetězcem, které již v Kolíně mají své prodejny. „Supermarket na Zálabí by mohl ulevit dopravní zátěži. Pokud stejný řetězec bude na opačné straně Labe, patrně lidé z druhé strany nebudou mít tendenci tam jezdit. Dopravně by se tak mohlo ulevit oběma značně zatíženým mostům,“ vysvětlil místostarosta. Během léta by měla situace nabýt konkrétnější podoby a pokud dojde k dohodě, mohlo by se stavět příští rok.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM