Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 21. dubna 2018

Začnou trafiky prodávat zmrzlinu?

O řadě opuštěných novinových stánků v Kolíně jsme psali v dubnu minulého roku. Tehdy jsme si mohli dovolit tvrdit, že éra pouličních trafik na každém rohu je věcí minulosti a v dohledné době se zřejmě nevrátí. Nyní, po víc jak roce, vidíme, že se situace nijak nezměnila. Opuštěné novinové stánky v Kolíně zůstaly prázdné a chátrají.

Začnou trafiky prodávat zmrzlinu?
Radovana Ulricha najdete v kolínské trafice u Barborky. Desítkám lidí schovává pod pultem jejich oblíbené noviny a časopisy a kdyby náhodou onemocněl, zklamal by důvěru lidí.Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 16.5.2017 v 12:00, Aktualizováno: 15.5.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Kolínské radnice jsme se tedy zeptali, zda "mrtvé" stánkové skelety vnímá jako problém, který je třeba řešit. Tisková mluvčí radnice Iva Blümelová nám odpověděla: "Snažíme se najít nové nájemce, situace vypadá celkem příznivě. Co se týká opuštěných stánků, pak je situace následující – stánek před kinem je na krajském pozemku, v ulici Žižkova by měl být během následujících měsíců nový nájemce a stánek na rohu ulic Polepské a Jateční bude pronajímán pro prodej zmrzliny."

Zajímalo nás i to, zda majitelé stánků na městských pozemcích platí stále nájem, byť stánky neužívají. "Majitelé stánků nájemné platí v řádných termínech, stav je monitorován vždy ke konci roku. Ke konci roku 2016 je nájemné za všechny stánky řádně zaplaceno," upokojila naši zvědavost tisková mluvčí. 

Pro úplnost dodejme, že kromě opuštěných stánků je v Kolíně zhruba stejný počet trafik, které jsou v provozu.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM