Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Zámecký advent na Kačině zpestří výstava betlémů i virtuóz Štěpán Rak

Zámek Kačina, spolu s kouřimským skanzenem nejoblíbenější místo občasných víkendových výletů Kolíňáků, připravil na neděli 2. prosince další z akcí určených pro všechny věkové kategorie.

Zámecký advent na Kačině zpestří výstava betlémů i virtuóz Štěpán Rak
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 2.12.2018 v 7:00, Aktualizováno: 1.12.2018 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Druhý ročník obnoveného "Adventu na zámku" představí v prostorách zámku i podzámčí známé i méně známé adventní zvyky, nabídne hudební a divadelní program a dvě výstavy. Výstava betlémů představí betlémy ze sbírek Národního zemědělského muzea, Národního muzea i od soukromých sběratelů, druhá výstava nazvaná "Zimní příběh na zámku Kačina" ukáže předměty, kterými si předkové zpříjemňovali zimní svátky či které jim ulehčovaly namáhavou práci v zimě, jako staré dřevěné hračky, formičky na perník, lyže, sněžnice, různé typy saní či ledařského nářadí.

Nedělní program na Kačině začíná v 10 hodin a nabídne až do 16 hodin adventní zvyky, tvůrčí dílny i adventní jarmark v zámeckých sklepech. Součástí programu je v 11 hodin koncert žáků ZUŠ Čáslav v zámecké knihovně, ve 12 hodin zahraje Divadélko Kůzle a ve 13, 14 a v 15 hodin třikrát se svým půlhodinovým kytarovým recitálem vystoupí Štěpán Rak. Za vstupenku na Kačinu zaplatí dospělý 100 korun, děti, studenti a senioři polovic, rodinné vstupné činí 250 korun.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM