Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 24. září 2017

Zaměstnanci TPCA se spojili se seniory a finančně přispěli na dobrou věc

Zaměstnanci TPCA se spojili se seniory a finančně přispěli na dobrou věc
 
Publikováno: 8.1.2014
Rubrika: Zpravodajství

Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroen podpořila benefiční aukci 11 výtvarných děl, která vznikla společnou prací kutnohorských seniorů a mladých umělců v rámci projektu Umění spojení. Výtěžek ze sbírky téměř devíti desítek zaměstnanců továrny podpořil aukci částkou 54 tisíc korun. Finanční výtěžek bude věnován Středisku rané péče, které pomáhá v regionu rodinám pečujícím o děti s handicapem.

"Po loňské charitativní akci, kdy jsme se připojili k vánočnímu basketbalovému maratonu a výtěžek z vánoční sbírky věnovali Kojeneckému ústavu Kolín a desetiletému handicapovanému Danielu Mixovi, jsme více než spokojeni, že se nám i letos podařilo podpořit instituci, která se věnuje dětem, " řekla Monika Koťarová z oddělení Podnikové záležitosti TPCA. "Těší nás, že se mezi našimi zaměstnanci našli filantropové, kteří jsou těmto aktivitám velmi nakloněni a byli ochotni přispět i finančním darem ve výši 8 tisíc korun," dodala.

Zaměstnanci automobilky TPCA na aukci získali obraz s názvem Já jsem historie aneb Pramen života, který bude zdobit zdi továrny. Vznikl ve spolupráci malíře Luďka Rathouského s členy Klubu důchodců Kutná Hora. Jedenáct seniorů do obrazu vtisklo své nejsilnější okamžiky života, oblíbené věci a osobnosti. Celkový výtěžek aukce přesáhl 160 tisíc korun. Umělci spolu se seniory jej věnovali Středisku rané péče při Oblastní charitě Kutná Hora. Získaná částka umožní organizaci nakoupit osobní automobil, nezbytný pro poskytování pravidelné pomoci rodinám přímo v jejich domovech.

Autor článku: r. kňava
loading...
Nepřehlédněte...
Kolínským kuželkářům se vstup do nové sezóny nevyvedlKateřina Šafránková se po pěti letech dočkala medaile a obdržela ocenění za rekord
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM