Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 25. února 2018

Zastupitelé poopravili městský rozpočet

24. zasedání Zastupitelstva města Kolína se uskutečnilo v pondělí 29. ledna. Zastupitelé a šéfové jednotlivých odborů kolínské radnice se sešli v zasedací síni CEROP v areálu zámku. Vlastní jednání bylo nevzrušivé, žádný zástupce veřejnosti nevyužil šance promluvit.

Zastupitelé poopravili městský rozpočet
 
Publikováno: 13.2.2018 v 6:00, Aktualizováno: 7.2.2018 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Jako obvykle bylo rozděleno několik dotací z městského rozpočtu. Nejvíc peněz bylo poukázáno pro Správu městských sportovišť Kolín, svůj díl dostala i řepařská drážka, květnový Kolínský majáles či tenisový klub LTC Kolín, o čemž píšeme podrobněji na jiném místě tohoto čísla Presu. Zastupitelé schválili i postoupení několika městských bytů do veřejné dražby.
Závěrem byl upraven i rozpočet města - první rozpočtové opatření zpřesnilo některé z odhadovaných položek na příjmové i výdajové straně. Místostarosta Michael Kašpar upozornil na to, že již byla schválena smlouva za víc jak 17 miliónů na prodej pozemku pro supermarket v Průmyslové zóně u Ovčár. Zajímavostí mezi výdaji je i milión korun, který město investuje do aktualizace programu "Zeleň pod kontrolou", v němž bude posouzeno všech 11 tisíc stromů na veřejných pozemcích města. Kolín vynakládá do obnovy a údržby zeleně 16 miliónů korun ročně a díky pravidelné kontrole se předchází problémům a není tolik vyvrácených stromů.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Futsalisté doma překvapili lídra soutěže a porazili hoKuželkáři Kolína opět zvítězili a posunuli se vzhůru tabulkouNatálie Olivová vybojovala letošní první kolínskou atletickou medaili
Kalendář akcí: Únor
Po
 
5
12
19
26
Út
 
6
13
20
27
St
 
7
14
21
28
Čt
1
8
15
22
 
2
9
23
 
So
3
10
17
24
 
Ne
4
11
18
25
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (2 inzerátů)
Byty (2 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Prodej (4 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM