Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 17. října 2017

Žena při venčení psů porušila veškerá platná nařízení a vysloužila si od

Několik dalších případů pro Městskou policii Kolín se stalo uprostřed týdne.

Žena při venčení psů porušila veškerá platná nařízení a vysloužila si od
 
Publikováno: 2.5.2015 v 16:00, Aktualizováno: 30.4.2015 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Strážníci pokutovali ženu kvůli psům

Při kontrolní činnosti ve středu 29. dubna, která byla zaměřena na veřejný pořádek a dodržování obecně závazných vyhlášek, řešila hlídka Městské policie Kolín ženu, která jako průvodce psů, v ulici Sokolská, neodklidila jejich exkrementy. Psi byli také bez vodítka tzv. „na volno“. Žena byla hlídkou upozorněna na povinnosti, které porušila. Za přestupek jí byla uložena bloková pokuta. „Také bylo přijato telefonické oznámení od hasičů, že v areálu Draslovky pobíhá pes. Hlídka po příjezdu na místo oznámení odchytila psa kolii a převezla ho do městského útulku,“ uvedla tisková mluvčí kolínských strážníků Helena Honkiszová.

Kamiony zablokovaly Rybářskou ulici

Na linku 156 bylo ve středu 29. dubna přijato anonymní oznámení od občana, který uvedl, že jsou v ulici Rybářská dva kamiony, které zde částečně blokují průjezd. Hlídka, která se dostavila na místo, zjistila dva kamiony, jejichž řidiče, kteří hledali firmu Kapa, do tohoto místa zavedla navigace. Strážníci pomohli oběma vozidlům bezpečně vycouvat z ulice a do cíle je doprovodili. Řidiči velmi děkovali za pomoc.

Zajímal se o nocleh, ale byl podnapilý

Na linku 156 přijali minulou středu strážníci Městské policie Kolín oznámení od správce městské ubytovny v Polepské ulici. Ten uvedl, že má problém s jedním mužem, který se dožaduje ubytování a nerespektuje zde daná pravidla. Muž byl totiž pod vlivem alkoholu, proto ho správce odmítl ubytovat. Pobyt na ubytovně má svá pravidla a jedno z nich je, že klient nesmí být pod vlivem alkoholu. Muž, který byl ve stavu, kdy nebylo třeba umístění na záchytnou protialkoholní stanici se po příjezdu strážníků zklidnil. Byl důrazně upozorněn na nevhodnost svého chování a na to, aby se o zdejší přenocování zajímal pouze tehdy, když je ve střízlivém stavu.

Opilec s 3,3 promile skončil na záchytce

V prostoru vozovky v ulici Obecní dvůr se povaloval opilec ve středu 29. dubna. Po příjezdu na místo telefonického oznámení zjistili strážníci „známého výtečníka“, který kde si ustele, tam si lehne. „V tomto případě to bylo opět v části vozovky. Muž byl ve stavu, kdy by mohl ohrozit na životě nejen sebe, hrozil i případný střet s vozidlem, nebo i jiné osoby,“ sdělila mluvčí kolínských strážníků Helena Honkiszová. Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto o umístění na Protialkoholní záchytnou stanici Kolín k odeznění intoxikace. Opilce, který velmi zapáchal a nadýchal 3,3 promile, pomohli strážníci umístit na zdejší lůžkovou část záchytky.

Autor článku: Jiří Červín, Městská policie Kolín
loading...
Nepřehlédněte...
Hokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí KohoutyKolínští fotbalisté opět nepotěšili své fanoušky a doma odevzdali bodyZávod cyklokrosového Toi Toi Cupu jasně pro Paprstku
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM