Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 9. prosince 2019

Zeptali jsem se organizátorky finále MISS Kolínsko Gabriely Šubotníkové

Jaké novinky se chystají na finálový večer Miss Kolínska pro rok 2019?

Zeptali jsem se organizátorky finále MISS Kolínsko Gabriely Šubotníkové
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 19.11.2019 v 20:00
Rubrika: Kultura

V letošním roce budou moci diváci v sále přímo zvolit svou MISS Publika zaslání jedné sms přímo během slavnostního finálového večer. Vítězka MISS Publika 2019 bude vyhlášena během finálového večera, stejně jako MISS Sympatie, o kterou diváci hlasují již nyní a II. Vicemiss, I.Vicemiss a absolutní vítězka 19.ročníku MISS Kolínska. Finalistky se opět představí v několika soutěžních disciplínách a divákům předvedou módní přehlídku opět s taneční choreografií.

Kdy a kde bude finálový večer probíhat?

Slavnostní finálový večer proběhne v úterý 26.listopadu 2019 od 19hod v Městském divadle v Kolíně.

Co čeká vítězku Miss Kolínska 2019?

Vítězka bude opět cestovat za poznáním a módou s cestovní kanceláří Monatour, opět je pro ní přichystána Make-up párty i s pozváním pro své blízké, bude moci relaxovat v rámci relaxačního pobytu v restortu Vigvam. Bude moci využít permenentek na sportovní vyžití i k možnosti výběru zboží u módní partnera B.My.Fashion a Women design a mnohé další. Zúčastní se přednášek v rámci seminářů etikety a vizážistiky v rámci letních škol krásy pořádaných agenturou COLIN Agency.

Autor článku: Redakce KP
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM