Logo Kolínský PRES
 

Kolínští čerstvě prvoligoví hokejisté nabízejí v pátek 22. května exkluzivní pohled do zákulisí týmu

Zpravodajství
Publikováno: 22.5.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Archiv KP

Před dvěma týdny oznámil hokejový klub SC Kolín pořádání takzvaného Virtuálního zápasu. Co se pod tajemně znějícím názvem skrývá?

Zdůvodnění akce přinesl - hned po jejím ohlášení - klubový web hokejistů. "Pro SC Kolín je velmi důležitá spolupráce s Městem Kolín. To musí nyní řešit řadu problémů v návaznosti na koronavirovou krizi. A proto chce v této době SC Kolín také alespoň něčím pomoci. Senioři v kolínských domovech jsou již dva měsíce odloučeni od svých rodin, dětí a vnoučat. Opatření vedoucí k ochraně seniorů vůči nákaze určitě ještě nějakou dobu potrvají. Kolínští hokejisté se rozhodli jim připravit alespoň trochu rozptýlení."

Ono "rozptýlení" bude mít podobu internetového přímého přenosu ze zimního stadionu, zaměřeného na jeho zákulisí. Kozlové nabídnou pohled do míst, kde trénují, procházku po zimním stadionu povede kozel Ruda, gólman A-týmu Martin Sejpal a vedoucí A-týmu Pepa Nutil.

Ke zhlédnutí přenosu je nutné zakoupení vstupenky za minimálně stokorunu (v prodeji je tady). Při zakoupení vstupenky si zájemce zvolí, zda chce podpořit hokejový klub nebo kolínské seniory. Výtěžek z prodeje vstupenek pro seniory následně věnuje klub Městu Kolín a peníze poputují do domovů pro seniory.

Před samotným Virtuálním zápasem, který začíná v 15:07 hodin, přijde platícím mailem odkaz na přenos a poté i na jeho záznam.

 

 

Publikováno: 22.5.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Archiv KP

Komentáře k článku...