Logo Kolínský PRES
 

Marian Jelínek, osobní kouč Jaromíra Jágra, bude v dubnu přednášet pro veřejnost v Kolíně

Zpravodajství
Publikováno: 20.2.2020 Autor článku: Petr Soukup Foto: Archiv KP

Víte, co mají společného Jaromír Jágr, tenistka Karolína Plíšková či hokejový brankář Petr Mrázek? Tedy kromě naprosto mimořádných úspěchů ve svých sportovních odvětvích? Pomáhal jim, či stále pomáhá, mentální kouč Marian Jelínek.

Jelínek byl léta známý především jako úspěšný hokejový trenér. Byl tři roky asistentem trenéra u české hokejové reprezentace, se kterou získal v roce 2005 titul mistra světa. Trénoval jako hlavní kouč či asistent týmy Sparty, Plzně, Liberce, Mladé Boleslavi či Českých Budějovic.

Jedenáct let úzce spolupracoval s Jaromírem Jágrem jako jeho osobní kouč a je považován za jednoho ze spolutvůrců Jágrova přerodu v nejlepšího hokejistu planety. V posledních letech je vyhledávaným mentálním koučem, který pomáhá překonat krizová období kariéry vrcholových sportovců i manažerů. Petr Mrázek po jeho zásahu zrestaroval svou kariéru v NHL, spolupráci s ním si pochvalovala momentálně třetí tenistka světového žebříčku Karolína Plíšková.

V pátek 3. dubna přijede Marian Jelínek do Kolína s charitativní přednáškou nazvanou ´Vnitřní svět vítězů´. Akci, konanou v sále CEROPu (v areálu zámku), organizuje Domácí hospic Srdcem Kolín, jemuž připadne veškerý výtěžek ze vstupného.

Vzhledem k unikátnosti akce očekávat, že přednáška bude už v předstihu vyprodaná. Vstupenky za 250 korun lze již dnes koupit na portálu Goout.net.

Publikováno: 20.2.2020 Autor článku: Petr Soukup Foto: Archiv KP

Komentáře k článku...