Logo Kolínský PRES
 

Na Kolárce proběhne během letních prázdnin osm příměstských táborů pro děti od 6 do 15 let

Zpravodajství
Publikováno: 20.5.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Archiv KP

Osud letních táborů byl kvůli karanténním opatřením dlouho nejistý, nyní už s nimi ale organizátoři počítají.

V Kolíně nabídku příměstských táborů včera vyhlásila společnost Prostor plus, sídlící na Kolárce. Táborů, určených pro děti od 6 do 15 let, tam proběhne postupně osm v jednotlivých týdnech července a srpna. Témata jednotlivých táborů jsou: Cesta kolem světa, Indiáni, Cesta časem, Malý zdravotník, Olympijské hry, Zálesák, Angličtina mimo školní lavice a Malý detektiv.

"Organizátoři letních táborů a hlavní hygienička Jarmila Rážová se minulý týden dohodli na povolení konání letních táborů, včetně těch příměstských. Konečně tedy můžeme všem rodičům závazně potvrdit účast jejich dětí. My jsme nezaháleli, pro tábory je vše připraveno, vedoucí se těší! Stále máme pár míst na všech turnusech a přijímáme přihlášky," uvedla Michaela Brožová Burdová z Prostoru plus.

Tábory proběhnou vždy od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Jeden turnus (jeden pracovní týden) stojí 2.150 korun, cena zahrnuje program, obědy, pití a pojištění. Zálohu je nutné zaplatit do 31. května. Další potřebné informace najdete tady nebo na telefonu 735 757 092.

 

 

Publikováno: 20.5.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Archiv KP

Komentáře k článku...