Logo Kolínský PRES
 

Škola u kostelíčka zve první březnovou neděli veřejnost na odpoledne s únikovou hrou, hlavolamy i robůtky

Zpravodajství
Kultura
Publikováno: 26.2.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Archiv KP

Hledáte netradiční program na nedělní odpoledne? Pak přesně pro vás má Základní škola Kolín V (zvaná ´u Kostelíčka´) zajímavou nabídku.

V neděli 1. března od 14 do 17 hodin jsou totiž na ´Pětce´ dveře všem otevřené. Návštěvníky čeká odpoledne plné tvořivých dílen a soutěží. Program je pestrý - vyzkoušet si příchozí budou moci nejen hravou matematiku a angličtinu, ale i programování robůtků, nejrůznější hlavolamy, chemické a fyzikální pokusy, toulky minulostí, ukázky a rady k logoprevenci, práci s robotickými včelkami, společné bubnování na drumbeny, turnaje v deskových hrách i sportovní soutěže v tělocvičně pro děti a rodiče.

"Sami si vyzkoušíte základy animování krátkých filmů. Blížící se velikonoční svátky přímo lákají k vytvoření jarních dekorací. V dílničkách zavítáte i do pohádky. Od 15 hodin uvidíte anglickou pohádku, taneční vystoupení a další překvapení. Dokonce bude připravena úniková hra pro děti i dospěláky. Hostem bude beruška Aluška ze skupiny Čiperkové. Pro všechny bude připraveno malé občerstvení a drobné odměny za soutěže," láká do školy Jana Lokajová.

Srdečně jsou zváni všichni, kteří rádi tvoří, hrají si či si chtějí jenom prohlédnout školu a zavzpomínat na svá školní léta na ´Pětce´.

 

Publikováno: 26.2.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Archiv KP

Komentáře k článku...