Logo Kolínský PRES
 

V předropodeji MSD jsou před vyprodáním lístky hned na několik pořadů

Zpravodajství
Kultura
Publikováno: 11.1.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Redakce KP

Kompletní program kolínského Městského společenského domu na první pololetí příštího roku už je uveřejněný na internetových stránkách tohoto zařízení a vstupenky na některé pořady již jdou rychle na odbyt.

Zatím nejvíc se jich prodalo na nejen v Kolíně oblíbenou "one man show" Caveman, která se prodává i přes celostátní prodejní sítě, stejně jako novinka Cavewoman, kde herečka Daniela Choděrová pod titulem ´Obhajoba jeskynní ženy na život´ téma nahlíží pro změnu pohledem ženy.

Velký zájem je o pořad Jaroslav Duška i recitál zpěváka Jakuba Smolíka, fenoménem je po letech i travesti show, když po listopadovém vyhlášení dubnového termínu zmizely téměř okamžitě na dvě stovky vstupenek, stejný počet je prodaný i na lednový koncert otce a syna Kotvanovců Duo Jamaha. A samozřejmě první zájemci si již rezervují a kupují vstupenky na ples Města Kolína.

Tradičně v klidu jsou rockeři, i když pár vstupenek na Arakain, Trautenberk či Lauru a její tygry vyznavači tvrdších rytmů pod stromečkem od svých drahých určitě našli.

Publikováno: 11.1.2020 Autor článku: Redakce KP Foto: Redakce KP

Komentáře k článku...