Logo Kolínský PRES
 

Zpocený Jánošík z Ovčár zažil další bezprecedentní krutý útok, i tentokrát ale zázračně unikl

Zpravodajství
Publikováno: 27.5.2020 Autor článku: Petr Soukup Foto: Archiv KP

Každé město má svou legendární postavičku, kterou zná téměř každý. Když na ni přijde řeč, někteří si poklepou prstem na čelo, jiní se rozesmějí a zbylí nasadí soucitný úsměv. Takový je i Martin Herman - sice žije v Ovčárech, ale v Kolíně už zanechal nezaměnitelnou stopu podobnou té, jakou po celá desetiletí tvořil na labské hladině páchnoucí výtok městské kanalizace z výpusti pod Masarykovým mostem.

O jeho rozumu se vzpírajících eskapadách s používáním falešného jména při rozšiřování lživého letáku PRES opakovaně (a s chutí) psal, náš zájem před časem vzbudila i jeho opakovaná sebeprezentace na webu Parlamentní listy, kde ze sebe činil nevinnou oběť "šikany" ze strany "kolínských mocných" (starší pobavený komentář PRESu k tomu si můžete přečíst tady).

V pondělí 25. května pak seriál příspěvků o Hermanově "šikaně" dospěl k triumfálnímu vyvrcholení. Text v Parlamentních listech s úžasným názvem "Politik ANO před necelou hodinou opustil zastupitelstvo Kolína. Došel k autu a uviděl TOHLE. Ještě teď se potí" (přečíst si ho můžete tady) je totiž ve své konstrukci, totiž že Hermanova šikana pokračovala záměrným zarovnáním jeho auta na parkovišti paletami, tak neuvěřitelně hloupý, že se dočkal výsměchu i na tom posledním místě, kde měl Herman ještě nějaké souvěrce.

V proslulé diskuzní skupině Kolínské fórum, kde pět všem v Kolíně dobře známých popletených a zneuznaných rozumradů kolem dokola snáší "důkaz" za "důkazem" o tom, že kolínskou radnici i město v posledních letech ovládá cosi mezi mafií a fašistickou diktaturou, se totiž jeden z dosavadních velkých Hermanových zastánců v letákové kauze, venkovský politolog Vladimír Srb, článku "o paletách" vysmál s argumentem, že na stejném parkovišti v pivovaru, které je již delší dobu staveništěm, zažil o týden dřív podobnou situaci se svým autem, takže o žádnou "šikanu politika" ani v Hermanově případě nešlo.

Až tedy jednou bude někdo sestavovat "top ten" Hermanových nejvypečenějších kauz, ta poslední bude jistě na jedné z čelných příček. Navrhujeme pro ni označení "Kauza palet zpoceného Hermana", popřípadě "Potkali se u palet".

A nemůžeme se už dočkat, co nám ovčárecký zpocený Jánošík přichystá příště.

 

 

Publikováno: 27.5.2020 Autor článku: Petr Soukup Foto: Archiv KP

Komentáře k článku...