Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. srpna 2019

31. Chrčická neckiáda v olympijáckém duchu

Požární nádrž v Polní Chrčici se v polovině prázdnin stane pupkem světa, a to zcela zaslouženě. 31. Chrčická neckiáda, která se uskuteční v sobotu 29. července, se ponese v duchu olympijáckých her a očekává se návštěva stovek lidí ze širokého okolí.

31. Chrčická neckiáda v olympijáckém duchu
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 29.7.2017 v 6:00, Aktualizováno: 28.7.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Olympijáckou Chrčickou neckiádu zahájí ve 13 hodin slavnostní průvod obcí, poté dojde k zapálení olympijáckého ohně a vystoupení nově vzniklého uskupení „Akvabely“. Za tímto entrée již následují hlavní soutěže v požární nádrži, respektive na úzkých soutěžních lávkách přes vodu, jejichž pověstná stabilita na vodě je troufale podpořena traktorovými dušemi. Na lávkách mají lidé všech soutěžních kategorií možnost projevit obratnost i eleganci a zejména předvést svůj nevrtkavý balanc. Na dospělé je nalíčen i Olympijácký trojboj, po jehož náplni jsme se vzhledem k dvojsmyslnému názvu raději nepídili. 
K odpolední pohodě zahraje kapela Kronos Combo, své svaly a mrštnost lučních kobylek předvedou členové kolínské akrobatické skupiny „Flying boys“. Zájemci dostanou možnost nahlédnout do olympijské vesnice či navštívit olympijské muzeum. Z tradičních atrakcí nebude chybět vodní skluzavka na suchu, skákací hrady, Polnochrčická střelnice či dětský koutek. 
"Od 19 hodin se uskuteční taneční zábava s kapelou B-Dance band. Večerní program zpestří vystoupení Hrubého barmana a zejména pak vystoupení nově vzniklého polnochrčického uměleckého tělesa Chrtky. O bohaté občerstvení se tradičně postarají místní hasiči," slibuje přehršle večerních potěšení člen zastupitelstva David Záhora a dodává, že vše naplánované se odehraje za jakéhokoliv počasí a podmínek. Událost pořádá obec ve spolupráci s místním sborem dobrovolných hasičů.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM