Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 9. prosince 2019

Advent na zámku Kačina nabízí nedělní celodenní program

Kolíňáky hojně navštěvovaný zámek Kačina nachystal na neděli 1. prosince od 10 do 17.30 hodin bohatý program nazvaný ´Advent na zámku´.

Advent na zámku Kačina nabízí nedělní celodenní program
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 30.11.2019 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Ukázky adventních zvyků a tradic doplní tvůrčí dílny a tematické prodejní stánky na Jarmarku v zámeckých sklepích, návštěvníci budou moci zhlédnout představení divadelních skupin Toy Machine a U plotny, v rámci oživených prohlídek ´Kde je Rudolf?´ budou zámeckými interiéry provázet v historických kostýmech členové spolku Salomé, o hudební program se postarají folková skupina VilMa a skupina Půljablkoň a adventní den uzavře kytarový recitál s česko-francouzskou šansoniérkou Evou Cendors. Akce nabídne i dvě tematické výstavy – tradiční výstavu betlémů a výstavu zimních řemesel, z nichž některá budou představena naživo. Adventní program pokračuje i o víkendech 7. a 8. prosince, kdy budou probíhat i prohlídky zámku, a 14. a 15. prosince, kdy bude navíc přístupný i zámecký skleník. Adventní program pro školy nabídne představení adventních zvyků a tradic v prostředí hospodářského zázemí, navíc jej doplňuje tvořivá dílna. K dispozici bude po první dva týdny v prosinci, vždy od středy do pátku.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM