Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. září 2019

Vítězství žáků 6. ZŠ a SPŠS a JŠ Kolín v soutěži T–Profi

Žáci 6. ZŠ a studenti SPŠS a JŠ Kolín pod patronací 3E Praha Engineering a.s. se 6. 12. 2018 zúčastnili krajského kola soutěže T-Profi, kde se umístili na vynikajícím 1. místě. Cílem soutěže bylo postavit funkční jeřábovou konstrukci ze stavebnice Merkur a krokových motorů. Tým postupuje do celostátního kola.

Vítězství žáků 6. ZŠ a SPŠS a JŠ Kolín v soutěži T–Profi
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 12.12.2018 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Vítězství žáků 6. ZŠ a SPŠS a JŠ Kolín v soutěži T–Profi.

Při 6. ZŠ Kolín vzniklo v roce 2015 TechCentrum, které si vzalo za úkol podporovat technickou výchovu. TechCentrum využívají žáci v hodinách pracovní výchovy, fyziky, v rámci školní družiny a v neposlední řadě k zájmovým činnostem. V odpoledních hodinách probíhá ve spolupráci s SPŠS a JŠ Kolín v těchto prostorách kroužek Malý technik. Žáci se v tomto kroužku věnují práci s technickým materiálem, programování ozobotů, sestavování jednoduchých elektrických obvodů ze stavebnice Boffin a montáži konstrukčních prvků ze stavebnic Merkur, Walachia, Roto a Heros.

Vítězství žáků 6. ZŠ a SPŠS a JŠ Kolín v soutěži T–Profi
Foto: Archiv KP

6. 12. 2018 se žáci 6. ZŠ a studenti SPŠS a JŠ Kolín pod patronací 3E Praha Engineering a.s. zúčastnili krajského kola soutěže T–Profi v Nymburce, kde se umístili na vynikajícím 1. místě. Cílem soutěže bylo postavit funkční jeřábovou konstrukci ze stavebnice Merkur a krokových motorů. Tento vítězný tým postupuje do celostátního kola, které se bude konat v dubnu 2019 v Praze.

FotogalerieVítězství žáků 6. ZŠ a SPŠS a JŠ Kolín v soutěži T–ProfiVítězství žáků 6. ZŠ a SPŠS a JŠ Kolín v soutěži T–ProfiVítězství žáků 6. ZŠ a SPŠS a JŠ Kolín v soutěži T–Profi
Autor článku: Redakce KP, autor fotogalerie: Archiv KP
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM