Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Zlepšeme Česko s Lepším místem

Lidé, kteří rádi ovládají svůj svět pomocí mobilního telefonu, si v posledních letech užívají. Jejich možnosti se stále zvětšují a prorůstají i do takových sfér, jako je komunikace s místní samosprávou.

Zlepšeme Česko s Lepším místem
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 26.12.2018 v 7:00, Aktualizováno: 25.12.2018 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Kolíňáci to znají od roku 2011, kdy zde začala fungovat aplikace Lepší místo Petra Steklého. Pomocí ní mohou občané do systému, který s nimi sdílí i místní úředníci, nahlašovat různé nešvary. Lepší místo úspěšně funguje ve velké řadě českých měst, ale není jedinou platformou tohoto typu. Podobně funguje i aplikace Zlepšeme Česko. Dobrou zprávou pro české občany je to, že obě platformy se nyní propojují s cílem stát se největší specializovanou sítí pro řešení komunálních problémů v Čechách. K úplnému propojení Lepšího místa a Zlepšeme Česko došlo v poslední listopadový den.
Pro vlastní obyvatele Kolína, kteří jsou do dění ve městě důkladně zapojeni přes aplikaci Kolín v mobilu, se toho možná nezmění tolik, nicméně změnu poznají. Celá věc má ovšem zásadnější význam v celorepublikovém kontextu a není divu, že získala poměrně velkou publicitu.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM